קצת עלינו

MGN משרד עורך דין משפחה

אודות המשרד

משרד עו"ד NMG מתמחה בדיני משפחה, לרבות גירושין, מזונות, צווי הרחקה ומניעה, הסכמי ממון, הסכמי הורות וטיפול בצוואות. בנוסף אנו מתמחים בגישור, העברה בין דורית של נכסים ועסקים.
כל חברי הצוות שלנו מביאים ידע נרחב ועשיר, וניסיון מקצועי לאחר שנים של עבודה עם לקוחות פרטיים ועסקיים בתחומי ההתמחות השונים. הצוות פועל במסירות רבה לכל תיק ולכל לקוח, ויודע להציע את הפתרונות המדויקים שיאפשרו לכם לקבל את המענה האידיאלי עבורכם.

הניסיון שצברנו לאורך הדרך הוא שמאפשר לנו להעניק לכם את המעטפת הטובה ביותר, ולכל תיק אנחנו מקדישים את מירב המאמצים והמשאבים העומדים לרשותנו. זאת מתוך האמונה כי לכל מקרה ולכל קונפליקט אפשר למצוא פתרון מדויק, שיצמצם את הפגיעה בילדים ויבטיח מענה נרחב לזכויות שלכם.
אחרי שנים של עבודה משותפת עם מגוון לקוחות, ברור לנו היטב עד כמה הסיפור של כל אחד ואחת הוא חשוב. ברור לנו שאתם זקוקים למענה רגיש ופתרונות יצירתיים, יחס אישי ואנושי, ושירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

077-997-2047

צריכים ייעוץ? התקשרו

אחוזי הצלחה
% 0
שנות ניסיון
0
לקוחות מרוצים
+ 0

הכירו את בעלי המשרד

עו"ד לאה משלי גירארדשטיין

השכלה: תואר ראשון במשפטים מהמכללה למנהל ראשון לציון; תואר ראשון בלימודי קרימינולוגיה ופסיכולוגיה מאוניברסיטת בר אילן.

שפות: עברית, צרפתית ואנגלית.

עו"ד לאה משלי גירארדשטיין מומחית בתחום דיני המשפחה ודיני המקרקעין, ומכירה בחשיבות הרבה שיש להעשרת הידע המקצועי לאור התפתחות החקיקה והפסיקה. ניסיונה הרחב והשתתפותה בקורסים והשתלמויות של לשכת עורכי הדין מעניקים לקהל לקוחותיה מעטפת משפטית ברמה הגבוהה ביותר, ומבטיחים ליווי מקצועי ופתרונות המותאמים לכל מקרה על פי צרכיו ודרישותיו.

עורך דין מוטי נחום

השכלה: תואר ראשון ושני מהאוניברסיטה העברית.

שפות: עברית ואנגלית.

עו"ד מוטי נחום בעל ניסיון של 20 שנה, והתמחה בפרקליטות מחוז ירושלים. במשך שבע שנים כיהן כיועץ מקצועי בכיר למנכ"ל משרד החקלאות, וכן כמנכ"ל חברת ייזום אנרגיות מתחדשות. בזכות ניסיונו העשיר בתחומי המשפחה והמעמד האישי, לקוחותיו נהנים מההבנה העמוקה שלו את נפש האדם ואת הבירוקרטיה הממשלתית. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות.