משרד עורכי דין משפחה MGN

עורך דין משפחה בירושלים

לשירותכם MGN משרד עורך דין משפחה

משרד עורך דין משפחה בירושלים שידא לזכויות שלך

משרדנו מתמחה במתן שירות אישי, אכפתי ומקצועי תוך הקשבה לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ושמירה על סודיות מוחלטת. אנו דוברים עברית, אנגלית וצרפתית וזמינים ללקוחותינו בכל צורך ובעיה, על מנת לספק להם את המענה הטוב ביותר. עורכי הדין במשרד מביאים עמם ניסיון עשיר בתחום דיני המשפחה והגירושין ויעשו כל שביכולתם כדי להגיע לפתרון הוגן ומיטבי עבורכם ועבור ילדיכם.

אם אתם נמצאים בהליכי גירושין או מתמודדים עם כל סכסוך משפחתי אחר, אל תהססו ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות.

יש מי שישמור על הזכויות והאינטרסים שלך!

בין אם אתם מתמודדים עם הליך גירושין, מחלוקת משפחתית קשה, סכסוכי ירושה, או חלילה אלימות במשפחה, ובין אם ברצונכם לערוך הסכם ממון, הסכם הורות או הסכם חיים משותפים – טוב שיהיה בתמונה עורך דין משפחה בירושלים שיוכל לשמור על הזכויות והאינטרסים שלכם.

הליכים משפטיים הקשורים לענייני משפחה יכולים להיות מורכבים ומתישים, ולעתים קרובות הם מלווים ברגשות עזים. במצבים אלה, חשוב להיעזר בעורך דין משפחה מקצועי ומנוסה, שיוכל לספק לכם ייעוץ משפטי מקיף ומענה לכל הצרכים שלכם.

עורך דין משפחה מומחה יוכל לעזור לכם להבין את זכויותיכם וחובותיכם המשפטיות, וכן ייצג אתכם בבית המשפט או בהליכי גישור ובוררות בהתאם לצורך. זאת בנוסף לתמיכה הרגשית והליווי האישי שעורך דינכם יוכל לספק לכם לאורך כל התהליך.

מחפשים עורך דין גירושין בירושלים - משרד עו''ד MGN לשירותכם

משרד עורך דין גירושין בירושלים שיהיה איתכם בכל תרחיש

הנה כמה מהמקרים הנפוצים בהם אנו מטפלים: 

הסכמי גירושין

אנו מציעים ללקוחותינו סיוע משפטי בעריכת הסכם גירושין מקצועי ומקיף, המותאם באופן אישי לצרכים של כל זוג. השירות כולל ייעוץ משפטי מקיף, ליווי לאורך כל התהליך וניסוח מקצועי מוקפד ויסודי, המביא בחשבון את כל ההיבטים הרלוונטיים להליך הגירושין שלכם.

חלוקת רכוש

משרדנו מספק ליווי משפטי מקצועי בתהליך חלוקת הרכוש בגירושין. אנו נסייע לכם להבין את הזכויות והחובות הרכושיות שלכם על פי חוק, ונלווה אתכם בתהליך המשא ומתן או הגישור עם בן / בת הזוג, כמו גם בדיונים בבית המשפט לפי הצורך, עד הגעה למתווה חלוקת רכוש הוגן שייתן מענה הולם לצרכים ולאינטרסים שלכם.

משמורת וזמני שהות

אנו מעמידים לרשות מיוצגינו סיוע מקיף, קשוב ואכפתי בעריכת הסכמי משמורת והסדרי ראייה, לרבות ייעוץ משפטי, ייצוג משפטי ושירותי גישור. בתהליך זה, אנו שמים דגש רב על הגנה על האינטרסים של הילדים, תוך חתירה לשימור הקשר התקין שלהם עם שני ההורים.

מזונות ילדים ומזונות אישה

משרדנו מתמחה בייצוג בתביעות למזונות ילדים ומזונות אישה, תוך ליווי משפטי צמוד, מקצועי ואכפתי לאורך כל הדרך. אנו פועלים למען האינטרסים שלכם מתוך אמונה ומסירות וחתירה לפתרון הוגן, פרקטי וישים עבור כל הצדדים.

מעוכבי/ות ומסורבי/ות גט

אנו מציעים ייצוג משפטי מקצועי, מסור ורגיש לנפגעות ונפגעי סרבנות גט ועגינות בגירושין. עורכי הדין במשרדנו יאבקו כדי לאפשר לכם לממש את זכותכם להתגרש בכבוד ולפתוח דף חדש בחייכם, תוך שמירה על טובת ילדיכם.

מניעת הסדרי ראיה סדירים

משרדנו מספק ייצוג משפטי נחוש ויסודי להורים הנאבקים על קיומם של הסדרי ראייה סדירים ואיכותיים עם ילדיהם לאחר הגירושין. 

פירוק שיתוף בפרידה או גירושין

משרדנו מספק ליווי וייצוג משפטיים בהליכי פירוק שיתוף בנכסים משותפים בגירושין. בין אם מדובר על פירוק שיתוף בדירת מגורים משותפת, פירוק שיתוף בבית המשפחה, פירוק שיתוף בעסק משותף בגירושין או בכל רכוש אחר – אנו נפעל במטרה להביא אתכם לפתרון שיהיה מוסכם על שניכם או לכל הפחות – להסדרה יעילה והוגנת של הנושא לפי פסיקת בית המשפט.

יש מי שיסייע לכם - משרד עורך דין MGN לשירותכם

משרד עורך דין משפחה בירושלים שילווה אתכם לאורך כל הדרך

הנה עוד כמה נושאים שנוכל לסייע לכם בהם:

סכסוכים משפחתיים

משרדנו מעניק ייצוג וייעוץ משפטיים מקצועיים ואמפתיים במגוון סוגי סכסוכים משפחתיים – סכסוכי גירושין, סכסוכי ירושה ועוד. אנו פועלים ליישוב הסכסוך בהסכמה או בערכאות משפטיות, תוך חתירה לפתרון הוגן שיאפשר את איחוי הקרע המשפחתי, עד כמה שניתן.

הסכם ממון / קדם נישואין לידועים בציבור ולזוגות נשואים

אנו מלווים זוגות נשואים וידועים בציבור בעריכת הסכמי ממון / הסכם קדם נישואין הוגנים ומפורטים, המותאמים למאפייני הזוג ולצרכיו, תוך הגנה מרבית על זכויותיהם ונכסיהם בהווה ומחשבה לעתיד כאחד.

הסכמי הורות וחיים משותפים

משרדנו מסייע בעריכת הסכמים משפטיים להורים יחידניים, זוגות להט"ב וידועים בציבור המעוניינים בהורות משותפת או חיים משותפים, תוך הגנה על זכויות כל הצדדים וטובת ילדיהם.

טיפול מקצועי בירושות, צוואות והתנגדויות לצוואה

עורכי הדין במשרדנו מוסמכים לטפל באופן מקצועי, אמין ורגיש במכלול ההיבטים המשפטיים הנוגעים לצוואות, עזבונות והגשת התנגדות לצוואות, תוך שמירה קפדנית על זכויות ורצון המנוחים ויורשיהם.

משרד עורך דין אלימות במשפחה בירושלים שידאג לזכויות שלכם

אם אתם מתמודדים חלילה עם אלימות במשפחה, אין סיבה שתתמודדו עם המצב לבדכם. אנו כאן כדי לסייע לכם בנושאים הבאים:

עבירות אלימות במשפחה

משרדנו מספק סיוע משפטי מקצועי לנפגעות ונפגעי אלימות במשפחה לאורך כל הדרך: החל מסיוע בהגשת תלונות במשטרה ועד ייצוג בהליכים אזרחיים והגשת בקשות לסעדים זמניים, תוך שמירה על פרטיות וכבוד הנפגעים.

צו הרחקה

אנו מייצגים נפגעי אלימות במשפחה בהגשת בקשות לצווי הרחקה נגד הצדדים הפוגעים, במטרה להגן באופן מיידי על בטחונם ושלומם של הנפגעים וילדיהם. 

צו למניעת הטרדה מאיימת

עורכי הדין במשרדנו מסייעים בהוצאת צווים למניעת הטרדה מאיימת כנגד בני משפחה / בני זוג, על מנת להגן על ביטחונם האישי של נפגעי אלימות, איומים או הטרדות מתמשכות.

גם בדרכי שלום וגם כשיש מלחמה – אצלנו תקבלו את הליווי המתאים

בין אם בדרכי שלום ופשרה ובין אם במלחמה משפטית עיקשת – משרדנו מספק ליווי וייצוג משפטיים איכותיים, מכבדים ומותאמים אישית לכל לקוח/ה. נשמח להיאבק גם למען מיצוי זכויותיכם במלואן.

משרד עו"ד משפחה בירושלים MGN – אנחנו איתכם

ההתמודדות עם הליכי גירושין או סכסוכים משפחתיים, מזמנת בדרך כלל קשיים רגשיים וכלכליים רבים. אם גם אתם נקלעתם למצב כזה, חשוב במיוחד לפנות אל עורך דין משפחה מומחה, שיוכל לספק לכם את הייעוץ והסיוע הטובים ביותר ולהבטיח את האינטרסים והזכויות שלכם.

משרד עו"ד נחום משלי גירארדשטיין ושות' הוא משרד עורכי דין לענייני משפחה וגירושין בירושלים, בעל ניסיון רב ומוניטין מעולה בתחומו. משרדנו מעניק לכל לקוח/ה שירות מקצוע נגיש, רגיש וקשוב, תוך הקפדה על זמינות גבוהה ושמירה על סודיות מוחלטת.

בין אם אתם עומדים לקראת הליך גירושין או נמצאים בעיצומו של סכסוך משפחתי, חשוב שתדעו שיש מי שיסייע לכם. 

צרו איתנו קשר בהקדם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות ונסייע לכם בכל מה שיידרש.

שתפו:

עוד באותו נושא

השאירו פרטים ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות.